Trwa ładowanie...

PGE Narodowy wyświetli na elewacji wyniki meczów Polaków!

Inicjatywa dotyczy wyłącznie meczów Polaków podczas Mistrzostw Europy we Francji.

PGE Narodowy wyświetli na elewacji wyniki meczów Polaków!
dk2rs0m
dk2rs0m

Elewacja PGE Narodowego stanie się największą tablicą wyników w Europie. Już na 5 dni przed mistrzostwami rozpocznie się odliczanie do startu Euro oraz pierwszego meczu Polaków. Akcja dotyczy wyłącznie relacji z meczów Polaków.

- PGE Narodowy aktywnie włącza się w przeżywanie EURO 2016. Wiemy, że nie będzie strefy kibica w Warszawie, natomiast stadion będzie rozświetlony wydarzeniami związanymi z Euro. Już na 5 dni przed startem mistrzostw rozpoczynamy wielkie odliczanie, do Euro oraz do pierwszego meczu Polaków. Na elewacji wyświetlimy na żywo, aktualny wynik każdego meczu Polaków. Będziemy także informować o polskich strzelcach goli (będziemy pisać ich nazwiska). Na stronie PGE Narodowego pojawi się także relacja "na żywo" z meczu. Ponadto każdy będzie mógł pobrać ze strony turniejową "drabinkę" - powiedziała WawaLove Monika Borzdyńska, rzeczniczka PGE Narodowego.

Tylko mecze Reprezentacji Polski

Akcja władz zarządzających obiektem odnosi się tylko do wydarzeń związanych z naszą kadrą. - Inicjatywa dotyczy wyłącznie meczów Polaków, gdyż PGE Stadion Narodowy jest "domem" polskiej reprezentacji narodowej, zatem zasadnym jest abyśmy włączyli się w przezywanie Mistrzostw Europy we Francji. W czasie trwania innych spotkań nie będziemy prowadzić takiej akcji - wyjaśnia Monika Borzdyńska.

- Niestety niemożliwe jest ulokowanie w obrębie stadionu żadnej strefy kibica, gdyż obiekt przygotowywany jest do szczytu NATO i tym samym od 15 czerwca wyłączony jest z organizowania innych imprez. Jedyną możliwą formą naszego włączenia się w przeżywanie mistrzostw jest wyświetlenie napisów na elewacji, na którą otrzymaliśmy zgodę - dodała rzeczniczka PGE Stadionu Narodowego.

dk2rs0m
dk2rs0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk2rs0m