Trwa ładowanie...
d44ml4m

Pięć stolików, jeden temat. "Chodź pogadać o uchodźctwie"

Będzie to debata w stylu World Café.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pięć stolików, jeden temat. "Chodź pogadać o uchodźctwie"
d44ml4m

- Po pierwsze, zamiast tradycyjnej i formalnej dyskusji panelowej, proponujemy interaktywną i bardziej swobodą formę World Café. Do Waszej dyspozycji będzie 5 stolików tematycznych, przy których będziecie mogli usiąść i porozmawiać o wybranym aspekcie uchodźstwa: Integracja/Dezintegracja | Unia Europejska | Kobiety | Kultura i religia. Przewidujemy również dodatkowy stolik, którego temat przewodni wskażą uczestniczki i uczestnicy - zachęcają organizatorzy debaty.

Uczestnicy będą mieli także możliwość dyskusji z wieloma ekspertkami i ekspertami, którzy zasiądą przy stolikach i podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Udział w debacie potwierdzili przedstawiciele i przedstawicielki UNHCR, Fundacji Ocalenie, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Amnesty International, Fundacji Nasz Wybór oraz Fundacji Wolna Syria. Debata jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Spotkanie jest finalnym działaniem w projekcie Warszawskiego Zespołu Edukacji AI, realizowanym w ramach kampanii “S.O.S Europo” Amnesty International. Odbędzie się 24 lutego o godz. 18.00 w Państwomiasto przy ul. Andersa 29.

d44ml4m

Przeczytaj też: "Łowcy cieni" opowiadają o zatrzymaniu Kajetana P. (WYWIAD)

d44ml4m

Podziel się opinią

Share

d44ml4m

d44ml4m