Trwa ładowanie...

Pieniądze motywem zabójstwa

Śmierć eksperta lotniczego na warszawskim Grochowie

Pieniądze motywem zabójstwa
d31gym2
d31gym2

Sprawy dotyczące biznesu i rozliczeń w ramach spółki - to zdaniem prokuratury najbardziej prawdopodobne motywy zabójstwa eksperta lotniczego Krzysztofa Zalewskiego w siedzibie wydawnictwa Magnum X w Warszawie. Mężczyzna zginął wczoraj po ataku nożem, zaatakował go Cezary S., prezes firmy. 48-latek sam został ranny po zdetonowaniu ładunku wybuchowego - donosi rozgłośnia RMF FM.

Prokuratorzy doszli do wniosku, że do tragedii doszło z powodów biznesowych, na tle nieporozumień co do rozliczeń w ramach spółki oraz co do dalszych kierunków prowadzenia interesu.

Przeszukana została siedziba firmy.* W metalowej szafie znajdowała się duża ilość broni, amunicji i materiałów wybuchowych.*Jak ujawnił wiceszef Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Mariusz Piłat, były tam m.in. granaty, wyrzutnia RPG, duże ilości amunicji i broni krótkiej.

Na razie szefowi wydawnictwa, który jest podejrzewany o zabójstwo, nie postawiono zarzutów. Leży w szpitalu w stanie krytycznym.

d31gym2

Reporterzy RMF FM Krzysztof Zasada i Roman Osica dowiedzieli się wcześniej, że prokuratura ma nagranie rozmowy, która poprzedziła tragiczne wydarzenia. Dyktafon miał zarejestrować rozmowę trzech osób, które spierały się na temat przyszłości firmy. Miały na ten temat różne wizje. Nagranie nie wskazuje jednak w żaden sposób na to, co wydarzyło się później.

d31gym2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31gym2