Trwa ładowanie...

Pieniądze motywem zabójstwa

Śmierć eksperta lotniczego na warszawskim Grochowie

Share
Pieniądze motywem zabójstwa
d417q88

Sprawy dotyczące biznesu i rozliczeń w ramach spółki - to zdaniem prokuratury najbardziej prawdopodobne motywy zabójstwa eksperta lotniczego Krzysztofa Zalewskiego w siedzibie wydawnictwa Magnum X w Warszawie. Mężczyzna zginął wczoraj po ataku nożem, zaatakował go Cezary S., prezes firmy. 48-latek sam został ranny po zdetonowaniu ładunku wybuchowego - donosi rozgłośnia RMF FM.

Prokuratorzy doszli do wniosku, że do tragedii doszło z powodów biznesowych, na tle nieporozumień co do rozliczeń w ramach spółki oraz co do dalszych kierunków prowadzenia interesu.

d417q88

Przeszukana została siedziba firmy.* W metalowej szafie znajdowała się duża ilość broni, amunicji i materiałów wybuchowych.*Jak ujawnił wiceszef Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Mariusz Piłat, były tam m.in. granaty, wyrzutnia RPG, duże ilości amunicji i broni krótkiej.

Na razie szefowi wydawnictwa, który jest podejrzewany o zabójstwo, nie postawiono zarzutów. Leży w szpitalu w stanie krytycznym.

Reporterzy RMF FM Krzysztof Zasada i Roman Osica dowiedzieli się wcześniej, że prokuratura ma nagranie rozmowy, która poprzedziła tragiczne wydarzenia. Dyktafon miał zarejestrować rozmowę trzech osób, które spierały się na temat przyszłości firmy. Miały na ten temat różne wizje. Nagranie nie wskazuje jednak w żaden sposób na to, co wydarzyło się później.

d417q88

Podziel się opinią

Share
d417q88
d417q88