Trwa ładowanie...
Aleksandra Synowiec
24-10-2012 14:09

Pierwsze polskie Targi Dom Inteligentny

Nowoczesne technologie w naszym mieszkaniu - jak ich używać?

Pierwsze polskie Targi Dom Inteligentny
d18uyvc

Jutro zaczynają się pierwsze polskie Targi Dom Inteligentny oraz Wystawa Sprzętu Audio/Video i Kina Domowego. Wydarzenie odbędzie się na terenie Soho Factory w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 25 i potrwa do soboty. Organizator DI Media&Co Sp. z o.o. zapewnia, że chce stworzyć niebanalne show, odbywające się cyklicznie co roku i mające ambicje być największą tego rodzaju imprezą w Europie Wschodniej.

Targi traktują o nowoczesnych i ekologicznych rozwiązaniach, technologiach inteligentnego zarządzania budynkiem oraz wystawę szeroko rozumianych systemów audio/video i kina domowego. Kluczowe będzie pokazanie integracji tych systemów oraz ich możliwości.Swoją obecność na targach potwierdzili już liczni producenci i dystrybutorzy rozwiązań domów inteligentnych, systemów kina domowego, instalatorzy branżowi oraz Architekci.

W trakcie imprezy odbędą się m.in. wykłady i prezentacje ekspertów oraz producentów urządzeń dla profesjonalistów. Na widzów czekać mają niezliczone ilości gadżetów, specjalnie na ten cel budowane sale kinowe oraz prezentacje nowości elektronicznych, również tych prosto z berlińskiej IFY. Czekają również architekci, którzy będą udzielać porad przybyłym gościom.

d18uyvc

Hale targowe będą czynne od godziny 10.00 do 18.00 w czwartek i piątek. W sobotę zaś w godzinach 9.00 – 17.00. Wejściówka dzienna kosztuje 10pln, dzieci do lat 13-tu pod opieką dorosłego wchodzą gratis. Wejściówki są indywidualne. Szczegóły na stronie organizatora.

25-27 października 2012,

Soho Factory, Mińska 25

d18uyvc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18uyvc