Trwa ładowanie...
d19772z

Pierwsze urodziny Lenivca (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, co się działo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze urodziny Lenivca (ZDJĘCIA)
d19772z

Zaparzyliśmy hektolitry kawy, podaliśmy tysiące kieliszków wina, upiekliśmy setki ciast, przez ten rok wiele się działo. Zdobyliśmy grono wiernych przyjaciół oraz wielu stałych bywalców, wciąż zdobywamy nowych przyjaciół. Teraz nadszedł czas by świętować pierwsze urodziny, świętujmy je razem! - tak zapraszali pracownicy Lenivca na pierwsze urodziny kawiarni. Miały one miejsce w ubiegły weekend. Naprawdę dużo się działo!

W podziękowaniu dla bywalców tego śródmiejskiego lokalu, właściciele przygotowali ciekawą weekendowo-urodzinową ofertę - przez cały weekend obowiązywała specjalna oferta włoskich win oraz antipasti. W piątkowy wieczór przy dobrej muzyce odbywały się pokazy sztuki barmańskiej. Można było obejrzeć najlepsze filmy Woody'ego Allena. W sobotę na gości czekał włoski bufet śniadaniowy, pokaz alternatywnych sposobów zaparzania kawy i jak zwykle dobra muzyka. W niedzielę z kolei odbył się wernisaż komiksowy, a na koniec Pussy party - czyli o seksualności na wesoło.

My bardzo lubimy Lenivca (sami zobaczcie co o tej kawiarni piszemy - LINK ) - za bezpretensjonalną atmosferę, zawsze uśmiechnietą obsługę, dobre jedzenie, a przede wszystki za rewelacyjną kawę. Podoba nam się radosny wystrój i to, że Leniviec angażuje się w kulturalne życie Warszawy.

d19772z

Sto kolejnych intensywnych lat na Poznańskiej, Lenivcu!

d19772z

Podziel się opinią

Share
d19772z
d19772z