Trwa ładowanie...

Pierwszy Bieg Nocy Listopadowej. "Ekstremalna rywalizacja na terenach WAT-u"

Jednym ze współorganizatorów jest mistrzyni boksu Iwona Guzowska.

Share
Pierwszy Bieg Nocy Listopadowej. "Ekstremalna rywalizacja na terenach WAT-u"
d1a5h4f

Bieg z przeszkodami rodem z wojskowych poligonów. Już w najbliższą niedzielę 29 listopada, na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie miłośnicy ekstremalnych imprez będą mogli się sprawdzić w pierwszym Biegu Nocy Listopadowej. To memoriał upamiętniający strażaka i wykładowcę stołecznej szkoły pożarniczej - młodszego brygadiera Witolda Łabajczaka w pierwszą rocznicę jego śmierci.

W organizację biegu zaangażował się między innymi były żołnierz wojsk specjalnych Grzegorz Wydrowski z Fundacji "Sprzymierzeni z GROM". Jak mówi to forma promocji munduru, bez względu czy to jest wojsko, policja czy straż pożarna lub graniczna. Zawodnicy będą mieli do pokonania około siedmiu kilometrów. Po drodze czeka na nich ponad dwadzieścia różnych przeszkód terenowych.

Grzegorz Wydrowski powiedział IAR, że wśród konkurencji będzie między innymi strzelanie z kbksu oraz rzut granatem. Każdy kto chce wystartować w Biegu Nocy Listopadowej musi mieć partnera. Współorganizatorami biegu są również WAT, Szkoła Główna Służby Pożarniczej oraz Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni w boksie. Informacje o zapisach można znaleźć na stronie Fundacji "Sprzymierzeni z GROM" oraz www.bnl.mil.pl.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1a5h4f

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a5h4f
d1a5h4f