Trwa ładowanie...

Pierwszy tydzień września bez pociągów na lotnisko

To w dalszym ciągu konsekwencje czerwcowego wykolejenia pociągu

Pierwszy tydzień września bez pociągów na lotnisko
d2pb3hf
d2pb3hf

Od 2 - 9 września nie dojedziemy pociągiem na Lotnisko Chopina. Naprawa torów w tunelu na lotnisko po czerwcowym wykolejeniu pociągu SKM wymaga czasowego zamknięcia tego odcinka linii. Nadal nie zostały usunięte wszystkie uszkodzenia spowodowane przez wypadek z 23 czerwca.

Od poniedziałku 2 września od północy do czwartej rano w poniedziałek 9 września zamknięte będą oba tory na odcinku Służewiec - Lotnisko Chopina. Oznacza to wstrzymanie ruchu na lotnisko. Pociągi linii S2 będą kursować tylko do i z stacji Warszawa Służewiec, zaś pociągi linii S3 do i z stacji Warszawa Zachodnia.

W okresie od 02.09. do 08.09.2013 r. codziennie w ramowych godzinach 6:00 – 22:00 uruchomiona będzie zastępcza linia autobusowa ZS2kursująca w kierunku Lotnisko Chopina na trasie:
PKP SŁUŻEWIEC 02 – Sasanki – Żwirki i Wigury – Bennetta - LOTNISKO CHOPINA 74

Później, od poniedziałku 9 września do czwartej rano w środę 11 września zamknięty będzie jeden tor i jedna krawędź na przystanku Lotnisko Chopina. Wówczas na lotnisko dojedziemy jedynie linią S2. Kolejarze apelują, by przed wyjazdem sprawdzić rozkład w Internecie.* *

d2pb3hf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pb3hf