Trwa ładowanie...
d6yh7g2

Pijany opiekował się dzieckiem!

2,5 promila we krwi. Nie mógł nawet ustać
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany opiekował się dzieckiem!
d6yh7g2

Pijanego ojca, który opiekował się swoim 7-letnim synem zatrzymali w poniedziałek, późnym popołudniem policjanci z Bielan. Mężczyzna zupełnie nie zwracał uwagi na chłopca, który szedł tuż przy krawędzi jezdni. Na szczęście w porę interweniowali funkcjonariusze . Rafał J. został zbadany na zawartość alkoholu i z wynikiem ponad 2,5 promila został przewieziony do izby wytrzeźwień. Dziecko oddano babci. Mężczyzną już zajęli się bielańscy dochodzeniowcy, a wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Późnym popołudniem bielańscy patrolowcy przejeżdżali ulicą Podczaszyńskiego. W pewnym momencie zauważyli małego chłopca, który szedł tuż przy krawędzi jezdni. Chodnikiem próbował iść również mężczyzna. Policjanci zainteresowali się sprawą. Okazało się, że są to ojciec i syn. 30-letni Rafał J. miał pilnować 7-letniego Kamila. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy na ulicy Żeromskiego.

Chłopiec został przekazany babci. 30-letni nieodpowiedzialny ojciec odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia swojego syna. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2