Trwa ładowanie...

Pijany opiekował się dzieckiem!

2,5 promila we krwi. Nie mógł nawet ustać

Pijany opiekował się dzieckiem!
d2fnb4m
d2fnb4m

Pijanego ojca, który opiekował się swoim 7-letnim synem zatrzymali w poniedziałek, późnym popołudniem policjanci z Bielan. Mężczyzna zupełnie nie zwracał uwagi na chłopca, który szedł tuż przy krawędzi jezdni. Na szczęście w porę interweniowali funkcjonariusze . Rafał J. został zbadany na zawartość alkoholu i z wynikiem ponad 2,5 promila został przewieziony do izby wytrzeźwień. Dziecko oddano babci. Mężczyzną już zajęli się bielańscy dochodzeniowcy, a wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Późnym popołudniem bielańscy patrolowcy przejeżdżali ulicą Podczaszyńskiego. W pewnym momencie zauważyli małego chłopca, który szedł tuż przy krawędzi jezdni. Chodnikiem próbował iść również mężczyzna. Policjanci zainteresowali się sprawą. Okazało się, że są to ojciec i syn. 30-letni Rafał J. miał pilnować 7-letniego Kamila. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy na ulicy Żeromskiego.

Chłopiec został przekazany babci. 30-letni nieodpowiedzialny ojciec odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia swojego syna. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d2fnb4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fnb4m