Trwa ładowanie...

Pijany potrącił na pasach. W pościg ruszyli policjanci

Miał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Share
Pijany potrącił na pasach. W pościg ruszyli policjanci
djg6ej2

*Trzy lata więzienia grożą mężczyźnie, który z dużą prędkością wjechał samochodem na przejście dla pieszych. Był pod wpływem alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zatrzymali go policjanci, którzy byli po służbie. *

Do zdarzenia doszło dzisiaj w okolicach ul. Rotundy na Bemowie. 35-latek przyspieszył na przejściu, przez które przechodziło kilka osób. * *

Zdarzenie zauważyli policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego i wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, którzy byli już po służbie. Mimo tego zdecydowali się na interwencję i ruszyli w pościg za mężczyzną.

djg6ej2

Jak podają policjanci, podczas zatrzymania można było wyczuć woń alkoholu. Dodatkowo kierowca trzymał w ręku napój alkoholowy. Natychmiast odebrano mu kluczyki i zawiadomiono funkcjonariuszy znajdujących się na służbie.

Zatrzymany mężczyzna został przebadany alkomatem. Miał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Nielegalna wycinka drzew przy Parku Saskim w Warszawie. "Pomnik przyrody pocięty na kawałki!"

djg6ej2

Podziel się opinią

Share
djg6ej2
djg6ej2