Trwa ładowanie...
dukzb5v

Pijany spowodował kolizję. Próbował uciekać

Został zatrzymany po pościgu. Co mu grozi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany spowodował kolizję. Próbował uciekać
dukzb5v

Blisko 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, który wczoraj po godzinie 12:00 na skrzyżowaniu ulic Osieckiej z Łukowską spowodował kolizję.

Mężczyzna kierując toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu VW. Po kolizji próbował uciekać z miejsca zdarzenia. Kierowca uszkodzonego volkswagena natychmiast zawiadomił policję , która ruszyła w pościg. Funkcjonariusze szybko dogonili toyotę, jednak kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania. Udało się go zatrzymać i uniemożliwić dalszą jazdę u zbiegu Wału Miedzeszyńskiego z ulicą Afrykańską.

Kierowca zaczął się tłumaczyć, że źle się czuje i to jest powodem jego zachowania. Po zbadaniu mężczyzny przez załogę pogotowia okazało się jednak, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy lekarskiej, a badanie alkometrem wykazało w jego organizmie obecność prawie 2,5 promila alkoholu.

dukzb5v

Andrzej P. za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Osobno odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej.

Przeczytajcie też: Dzieci porażone prądem na karuzeli!

dukzb5v

Podziel się opinią

Share
dukzb5v
dukzb5v