Trwa ładowanie...

Pijany spowodował kolizję. Wrócił na miejsce zdarzenia...rowerem

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego byli mocno zaskoczeni zachowaniem sprawcy.

Pijany spowodował kolizję. Wrócił na miejsce zdarzenia...rowerem
d2e1256
d2e1256

Wczoraj około godziny 18.00 na jednym ze skrzyżowań w Otwocku doszło do kolizji drogowej. W oczekiwaniu na zmianę świateł kierowca samochodu najechał na stojące przed nim auto . Sprawca natychmiast wycofał i oddalił się z miejsca kolizji . Po chwili do ustalających przyczyny policjantów podjechał na rowerze mężczyzna, który zaczął podawać się za świadka zdarzenia. Co więcej zaczął opowiadać, że jego przebieg był zupełnie inny niż wskazywały dotychczasowe okoliczności i ustalenia.

Na jego nieszczęście przechodnie rozpoznali, że to właśnie on jest sprawcą kolizji. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 36-latka, który jest mieszkańcem Otwocka. Jego zachowanie kazało przypuszczać, że może być pod wpływem alkoholu. I rzeczywiście badanie alkomatem potwierdziło, że ma we krwi prawie 1,5 promila.

Na jego posesji wywiadowcy znaleźli uszkodzone auto, które brało udział w zdarzeniu. Sprawca został aresztowany i już wkrótce zostaną mu przedstawione zarzuty. Prawdopodobnie odpowie za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

d2e1256
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e1256