Trwa ładowanie...
d4j83mv

Piotr K., "najmłodszy polski milioner" złapany przez policję!

Poszukiwany był od roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr K., "najmłodszy polski milioner" złapany przez policję!
d4j83mv

*Policjanci wytropili i zatrzymali Piotra K., słynnego z mediów "najmłodszego polskiego milionera". Zatrzymano go w wigilię, w Austrii, na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Piotr K. ma być wkrótce przetransportowany do Polski. Milioner poszukiwany był od ponad roku. *

Prokuratura Okręgowa w Warszawie * wystawiła za nim list gończy w październiku 2015 roku. Piotrowi K. postawiono aż sześć zarzutów dotyczących prowadzonej przez niego działalności i związanej z nią oszustw finansowych. - Absolutnie proszę o zmianę zdjęcia. Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem - skomentował list na swoim profilu popularnego portalu społecznościowego Piotr K. *

" Najmłodszy polski milioner" to właściciel kliniki medycyny estetycznej, występował również w wielu teledyskach i programach telewizyjnych. W bardzo młodym wieku dorobił się fortuny. Swoją działalność biznesową wiązał także z handlem suplementami diety, był "twarzą" firmy, która sprzedawała różnego rodzaju preparaty, na przykład środki do wybielania zębów. Był zapraszany do wielu popularnych programów śniadaniowych, gdzie określano go mianem "najmłodszego polskiego milionera". Majątek jego firmy wyceniono na 2,5 mln złotych.

d4j83mv

Po tym, jak zainteresowali się nim śledczy Piotr K. przekonywał, że jest niewinny, wielokrotnie publikował też w sieci oświadczenia i filmy, w których wyśmiewał policjantów, którzy nie potrafili ustalić miejsca jego pobytu.

Jak informuje TVN24, Piotra K. zatrzymano 24 grudnia, tuż przed kolacją wigilijną. Milioner tuż przed zatrzymaniem opublikował na swoim profilu życzenia świąteczne.

Tamtejsi policjanci zatrzymali 24-latka po informacji, jaką otrzymali od stołecznych funkcjonariuszy. W najbliższym czasie Piotr K. prawdopodobnie zostanie przetransportowany do Polski.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Regionalna w Warszawie.

d4j83mv

Przeczytajcie też: Święta na warszawskich drogach. 15 wypadków, 2 osoby nie żyją.

d4j83mv

Podziel się opinią

Share
d4j83mv
d4j83mv