Trwa ładowanie...

PiS ogłosił powstanie specjalnej komisji ws. reprywatyzacji

Prezes Kaczyński poinformował, że w Ministerstwie Sprawiedliwości został opracowany projekt ustawy, który pozwoli rozwiązać problemy związane z nadużyciami i aferami ws. reprywatyzacji.

PiS ogłosił powstanie specjalnej komisji ws. reprywatyzacji
d4j33yh

W Ministerstwie Sprawiedliwości został opracowany projekt ustawy, który pozwoli rozwiązać problemy związane z nadużyciami i aferami w sprawie reprywatyzacji - poinformował we wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- W Ministerstwie Sprawiedliwości, z inicjatywy ministrów Zbigniewa Ziobry i Patryka Jakiego, został opracowany projekt ustawy, który pozwoli rozwiązać problemy, które powstały w związku z ogromną niesprawiedliwością, jaka się zdarzyła w Warszawie i także w wielu innych miejscach, z tymi nadużyciami i aferami (dotyczącymi reprywatyzacji) - powiedział Kaczyński we wtorek na konferencji prasowej.

Jak dodał, projekt odnosi się do wydarzeń warszawskich, ale - zastrzegł - "można go rozszerzyć do patologii w innych miejscach".

d4j33yh

- Nie chodzi tutaj o kwestie odpowiedzialności karnej, bo to są kwestie oddzielne i one będą prowadzone we właściwym trybie dla wymiaru sprawiedliwości. Chodzi o kwestie związane z własnością - powiedział prezes PiS.

Źródło: (PAP)

d4j33yh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j33yh