Trwa ładowanie...

Płonące śmietniki i samochody w sylwestra. "Większość wypadków wydarzyła się przed północą"

- W zeszłym roku w noc sylwestrową odnotowaliśmy 40 interwencji w Warszawie. W tym roku liczba znacznie wzrosła. Większość wypadków wydarzyła się przed północą - mówi WawaLove Leszek Borli z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Płonące śmietniki i samochody w sylwestra. "Większość wypadków wydarzyła się przed północą"Źródło: East News
d3echxz
d3echxz

Sylwester nie dla wszystkich był spokojny. Strażacy interweniowali w Warszawie 100 razy. Ponad połowa zdarzeń dotyczyła podpaleń. - Spora część zgłoszeń dotyczyła podpaleń wywołanych fajerwerkami. Paliło się kilka śmietników i dwa auta - informuje Borli.

Zobacz wideo: Jak gwiazdy malują się na Boże Narodzenie i Sylwestra?

Straż pożarna gasiła pożar w dwóch mieszkaniach przy ul. Balladyny i Cieszyńskiej. - W budynku przy ul. Cieszyńskiej powstał pożar na 9 piętrze na balkonie. Sąsiedzi ewakuowali starszą panią, która przebywała w mieszkaniu, jeszcze przed naszym przybyciem. Strażacy ugasili pożar. Nikt nie ucierpiał. Starsza pani nie wymagała hospitalizacji - wyjaśnia Borli.

Doszło również do pożaru w domu jednorodzinnym. Jak informuje straż, przyczyną było pozostawienie płonących świec przy stroiku świątecznym.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Remont Sali Kongresowej potrwa siedem lat? Władze PKiN ogłaszają kolejny przetarg

d3echxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3echxz