Trwa ładowanie...
d18ldm0

Płonie Galeria Północna. "Potężna, czarna chmura dymu"

"Nie ma poszkodowanych"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płonie Galeria Północna. "Potężna, czarna chmura dymu"
d18ldm0

Po pożarze części dachu budowanej galerii handlowej na warszawskiej Białołęce trwa zabezpieczanie terenu i szacowanie strat - wynika z oświadczenia dyrekcji Galerii Północnej przesłanego w poniedziałek. "Obecnie trwają czynności związane z zabezpieczeniem terenu i oszacowaniem zaistniałych strat. Sprawa będzie w dalszym ciągu wyjaśniana we współpracy z odpowiednimi służbami" - podkreślono.

W poniedziałek około godz. 10. zapalił się dach Galerii Północnej mieszczącej się przy warszawskiej ulicy Światowida. Jak poinformował WawaLove.pl mł. kpt. Wojciech Kapczyński, nie ma poszkodowanych. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej i dwa podnośniki hydrauliczne.

1 maja rano nad tarchomińską galerią handlową pojawiła się czarna, gęsta chmura dymu. Na miejsce wysłano osiem jednostek straży pożarnej, pojawiły się też inne służby. Jak wyjaśniał nam mł. kpt. Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej , w budynku przebywało stu pracowników - Wszyscy zostali ewakuowani - dodaje Kapczyński. Galeria jest w trakcie budowy, pożar najprawdopodobniej opóźni jej otwarcie.

d18ldm0

Potężny dym roznosił się po całej okolicy.

Więcej szczegółów za chwilę.

d18ldm0

Zdjęcia pochodzą z facebookowej grupy "Białołęka - Platforma Sąsiedzka"

Przeczytajcie też: Multimedialny Park Fontann. Ostatnie próby przed inauguracją

d18ldm0

Podziel się opinią

Share

d18ldm0

d18ldm0