Trwa ładowanie...
d2hzppx

Pobił niepełnosprawne dziecko!

Skopał też opiekującego się dzieckiem dziadka, bo stanął w obronie [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobił niepełnosprawne dziecko!
d2hzppx

Policjanci zatrzymali 30- letniego mężczyznę, który przed kilkoma dniami napadł na ulicy na mężczyznę spacerującego z wnukiem.

26 stycznia późnym popołudniem na spacer ze swoim wnuczkiem wyszedł mężczyzna w podeszłym wieku. Przy ulicy Słowackiego (w Otwocku) do spacerujących podszedł nieznany starszemu panu mężczyzna. Najpierw wielokrotnie obraził dziecko, wulgarnie komentując jego stanu zdrowia, potem mimo protestów dziadka, rzucił się do bicia. Uderzył dziecko wielokrotnie.

Dziadek próbował ochronić wnuka, jednak z 30-letnim, sporym mężczyzną nie miał większych szans. Gdy tylko rzucił się na pomoc, został uderzony w twarz, a następnie powalony na ziemię i wielokrotnie kopnięty. Bandyta zdarł z leżącego kurtkę, w której były dokumenty, klucze do mieszkania i telefon, po czym natychmiast zbiegł. Powiadomiono policję .

Wczoraj, w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z wydziału prewencji zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego rozboju. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że jest on przy okazji poszukiwany listem gończym. Jeszcze dziś mężczyzna zostanie doprowadzony do otwockiej prokuratury.
Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet 12 lat.

Przeczytajcie też: Zniszczyli przedwojenną tablicę, bo pomylili socjalistów z komunistami

d2hzppx

Podziel się opinią

Share

d2hzppx

d2hzppx