Trwa ładowanie...
d46mdla

Pobili i próbowali spalić dziewczynę!

Policjanci od początku podejrzewali, że nie jest to zwykły pożar
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobili i próbowali spalić dziewczynę!
d46mdla

Kilka dni temu na ul. Przytyk wybuchł pożar. Gdy na miejsce przybyła straż pożarna, dokonała makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znaleźli zwłoki młodej dziewczyny. Powiadomili bielańska policję, która wraz z wolskimi funkcjonariuszami rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

* Policjanci od początku podejrzewali, że nie był to zwykły pożar*. Zbyt wiele okoliczności wskazywało na celowe zaprószenie ognia. Dziewczyna było pobita. Policjanci szybko ustalili, że w tragicznym dniu w mieszkaniu miała miejsce impreza z dużą ilością alkoholu, w której oprócz ofiary brały udział też inne osoby.

Coś musiało pójść nie tak, bowiem w trakcie imprezy sprawcy, Agnieszka Z. i Tomasz W ciężko pobili swoją ofiarę - usiłując pozbawić ją życia. Nie tylko ją pobili, próbowali także udusić. Następnie w pomieszczeniu, w którym ją zostawili, zaprószyli ogień.

d46mdla

Wspólna praca bielańskich i wolskich policjantów juz po kilku dniach śledztwa doprowadziła do ich zatrzymania. 36-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna już zostali przesłuchani. Obojgu został przedstawiony zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec nich tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Teraz grozi im dożywocie.

d46mdla

Podziel się opinią

Share
d46mdla
d46mdla