Trwa ładowanie...

Pobili kierowcę, bo stanął w obronie pasażerów

Nie podobało im się, że autobus jedzie za wolno...

Pobili kierowcę, bo stanął w obronie pasażerów
d2lhh25
d2lhh25

Dwóch pijanych mężczyzn wracało nocnym z imprezy do domu. Widocznie coś im poszło nie tak, bowiem w autobusie awanturowali się, zachowywali po chamsku. Najbardziej nie podobało im się to, że autobus "jechał za wolno". W stronę kierowcy poleciały bluzgi. Zaczęli też zaczepiać pasażerów. Kierowca nocnego wkurzył się, zatrzymał pojazd i próbował jakoś zainterweniować.

Młodzi mężczyźni rzucili się na kierowcę i zaczęli go bić. Pasażerowie stanęli w obronie i wypchnęli pijanych łobuzów z autobusu. Ktoś szybko wezwał policję. Sprawcy zaczęli uciekać, jednak kryminalni zjawili się niemal natychmiast i już po kilku minutach policjanci z Targówka dostrzegli uciekających napastników. 25-letni Damian D. i 29-letni Michał T. zostali zatrzymani.

W komendzie po zbadaniu alkomatem, okazało się, że Damian D. miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast Michał T. miał ponad 2 promile. Dochodzeniowcy z Targówka zebrali materiał dowodowy i przestawili obu mężczyznom zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Za taki czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

d2lhh25
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lhh25