Trwa ładowanie...

Pobili, wrzucili do bagażnika i urządzili mu "rajd"

Sprawcy urządzili sobie prawdziwą jazdę bez trzymanki. Z właścicielem samochodu w bagażniku

Pobili, wrzucili do bagażnika i urządzili mu "rajd"
d2yzsnb

Dobrze jest poznawać nowych ludzi, natomiast nie jest chyba dobrze poznawać ich nocą, pod sklepem typu 24/h. 39-latek nie tylko tak zrobił, ale zaprosił dwóch nowych znajomych do samochodu i pojechał z nimi do pobliskiego lasu.

Podczas mini-imprezy samochodowej, zdrowo zakrapianej alkoholem doszło do nieporozumienia, w wyniku którego 39-letni właściciel samochodu został pobity. Ponadto nowi znajomi wrzucili go do bagażnika i postanowili sprawdzić się jako kierowcy rajdowi. Na leśnych drogach sprawcy urządzili sobie prawdziwą jazdę bez trzymanki, nie tylko niszcząc kompletnie seata, którym jechali, ale i nieźle obijając znajdującego się w bagażniku właściciela. 39-latek spędził zamknięty w samochodzie kilka godzin.

Kiedy łobuzom znudziła się zabawa, porzucili auto. Mężczyzna zdołał wydostać się z bagażnika i dotrzeć do najbliższego posterunku policji. Potem - z licznymi obrażeniami ciała - trafił do szpitala.

d2yzsnb

Policjanci z wydziału kryminalnego przez kilka ostatnich dni cierpliwie zbierali dane. Przesłuchano wielu klientów sklepu nocnego, dokonano przeglądu zapisów z kamer monitoringu znajdujących się w pobliżu placówki handlowej, gdzie doszło do spotkania, a także dokonano przeglądu zapisów z kamer obejmujących drogę, którą odjechali.

Zebrany w tej sprawie przez kryminalnych materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie dwóch 26-letnich mieszkańców Otwocka. Z uwagi na rodzaj popełnionego przestępstwa sprawa trafiła do prokuratury. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

d2yzsnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yzsnb