Trwa ładowanie...

Pociąg "Słoneczny" rusza znów nad morze

To dla warszawiaków jedno z tańszych połączeń do Trójmiasta

Pociąg "Słoneczny" rusza znów nad morze
d3ct1r0
d3ct1r0

29 czerwca, w sobotę, rozpocznie kursowanie pociąg "Słoneczny". To wakacyjne połączenie Warszawy i z Trójmiastem uruchamiane jest przez Koleje Mazowieckie po raz dziewiąty. Pociągiem „Słonecznym" będzie można podróżować codziennie, w okresie do 1 września 2013 r. Pociąg wyjeżdża ze stacji Warszawa Zachodnia o godz. 5.55 i dojeżdża do stacji Gdynia Główna o godz. 12.38, natomiast z Gdyni wyrusza o godz. 17.40 i przyjeżdża do stolicy o godz. 23.49.

To wciąż jedno z tańszych połączeń z Warszawy nad morze.* Bilet normalny na pociąg „Słoneczny” kosztuje 50 zł, natomiast studenci płacą 24,50 zł.* W tym roku po raz pierwszy będzie można nabyć bilety także przez telefon komórkowy.* Pociągiem można także nieodpłatnie przewieźć psa oraz rower.*

Pociąg „Słoneczny" co roku cieszy się popularnością naszych podróżnych, głównie wśród osób planujących wyjazdy nad morze. Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie on kursował zestawiony z nowoczesnych, klimatyzowanych wagonów piętrowych. Pociąg przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także posiada przewijaki dla niemowląt – mówi Dariusz Grajda, członek Zarządu, dyrektor handlowy spółki Koleje Mazowieckie.

d3ct1r0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ct1r0