Trwa ładowanie...

Poczuj czar Wiednia w Warszawie - już w ten weekend

Obchody 150. urodzin ulicy Ringstrasse odbędą się przy Krakowskim Przedmieściu

Poczuj czar Wiednia w Warszawie - już w ten weekend
d3jvjka
d3jvjka

Niezwykły klimat najpiękniejszej promenady świata będzie można poczuć na Skwerze Hoovera w Warszawie już w najbliższy weekend. Czar wiedeńskich zabytków zobaczymy z okazji 150. urodzin ulicy Ringstrasse. Ale to nie wszystko - organizatorzy przygotowali konkurs. Dla szczęśliwych zwycięzców czekają ekskluzywne nagrody.

W tym roku Wiedeń świętuje 150. urodziny ulicy Ringstrasse – to najpiękniejsza promenada świata z pełnymi przepychu budynkami, pałacami i parkami. Warszawiacy będą mogli poczuć jej niezwykły czar dzięki kreatywnej inscenizacji oraz towarzyszącym jej licznym atrakcjom.

Wyrusz w wirtualną podróż dookoła ulicy Ringstrasse – plan wydarzenia
- Piątek 15 maja od godz. 17.00 do godz. 22.00: O godz. 20.30 rozpocznie się Vienna Art Session – projekt z udziałem wiedeńskich artystów OMAi.

- Sobota 16 maja od godz. 12.00 do 24.00:

Chętni będą mogli zbudować Wiedeński Ratusz z trójwymiarowych puzzli na ściance o wymiarach 4 na 3 metry.

d3jvjka

Od godz. 20.30 - Vienna Art Session – projekt z udziałem wiedeńskich artystów OMAi.

Również o godz. 20.30 ścianka 3D przeobrazi się w ekran projekcyjny. Przy pomocy specjalnej aplikacji będzie można zaprojektować własną wersję ulicy Ringstrasse i zobaczyć swój projekt na żywo.

Miejsce: Skwer Hoovera w Warszawie

Z Vienna RingView na finał Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu!

W dniach 10-17 maja organizatorzy przygotowali konkurs wiedzy o ulicy Ringstrasse na ringview.vienna.info. Do wygrania jest podwójne zaproszenie na finał Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu, który odbędzie się 23 maja w wiedeńskiej hali miejskiej. Nagroda obejmuje podróż na niepowtarzalny weekend w Wiedniu (w dniach 22-24 maja): pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu w samym centrum miasta, przelot, kartę Wien-Karte (upoważnia do darmowych przejazdów komunikacją miejską oraz do zniżek w wiedeńskich muzeach) oraz poczęstunek w tradycyjnej wiedeńskiej kawiarni Café Central.

Wstęp na 150. urodzin ulicy Ringstrasse jest bezpłatny.

d3jvjka

Konkurs oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie ringview.vienna.info .

d3jvjka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jvjka