Trwa ładowanie...
d2ecaht

Podejrzany o gwałt zatrzymany. Ofiarami są cztery kobiety

Warszawska policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o przestępstwa na tle seksualnym. Jego ofiarami są co najmniej cztery kobiety. Nie wykluczone, że liczba poszkodowanych wzrośnie. Zatrzymany podejrzany jest również o rozbój i groźby karalne. Obecnie został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała podejrzanego Kamila W.
Policja zatrzymała podejrzanego Kamila W. (Policja)
d2ecaht

Policja zatrzymała 26-letniego Kamila W. Jest podejrzany o dokonanie, usiłowanie oraz próbę gwałtu, i doprowadzenie do poddania się innej czynności seksualnej. Przeciwko zatrzymanemu zeznania złożyły 4 ofiary. Są to kobiety w wieku od 21 do 47 lat. Jedna z nich została zgwałcona oraz dokonano na niej rozboju. Drugiej kobiecie zatrzymany rozkazał poddanie się czynnościom seksualnym, grożąc przy tym pozbawieniem życia. Trzecią z ofiar zmusił do stosunku przemocą. Ostatnią z napadniętych kobiet zmusił do czynności seksualnych przez użycie siły. Ofiary są osobami, które nie miały wcześniej z nim kontaktu. Zostały przypadkowo zaczepione przez mężczyznę. Policjanci na podstawie relacji pokrzywdzonych i świadków, znając kierunek ucieczki napastnika i jego rysopis zatrzymali mężczyznę nieopodal miejsca, w którym doszło do jednego z przestępstw.

Kamilowi W. już postawiono zarzuty

Śledztwo przeciwko niemu rozpoczęła już prokuratura rejonowa w Warszawie. Mężczyźnie postawiono 6 zarzutów. Kamilowi W. za przestępstwa na tle seksualnym grozi do 12 lat więzienia. Sąd na wniosek śledczych podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.
Prokuratura oraz policja nadal prowadzą śledztwo w sprawie przestępstw dokonanych przez Kamila W. Nie jest wykluczone, że zgłoszą się kolejne kobiety, które padły ofiarą podobnych przestępstw.

d2ecaht

Żródło: policja.waw.pl

Zobacz także: "To mogła być prowokacja". Rybacy odpierają zarzuty mordowania fok

Przeczytaj również: Zatrzymanie ws. GetBack. CBA zatrzymało doradcę spółki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Polub WP Wiadomości

d2ecaht

Podziel się opinią

Share

d2ecaht

d2ecaht