Trwa ładowanie...

Podejrzany o zabójstwo kobiety trafił do aresztu

Grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

Podejrzany o zabójstwo kobiety trafił do aresztu
d2rjv74
d2rjv74

55-latek jest podejrzewany o zabójstwo swojej 35-letniej konkubiny. Z zebranych informacji wynika, że do zdarzenia doszło podczas awantury domowej, w trakcie której mężczyzna kilkukrotnie ugodził kobietę nożem.

W minioną środę tuż przed godziną 20:00 funkcjonariusz dyżurny został powiadomiony o śmiertelnym finale awantury, do którego miało dojść w jednym z mieszkań na terenie Otwocka. Policjanci z Wydziału Prewencji, którzy jako pierwsi pojawili się pod wskazanym adresem, potwierdzili śmierć kobiety.

Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że w mieszkaniu podczas zdarzenia przebywały trzy osoby, które spożywały alkohol. W pewnym momencie pomiędzy jednym z mężczyzn a kobietą doszło do awantury.

Prawdopodobnie w trakcie sprzeczki 55-latek chwycił za nóż i ugodził nim swoją 35-letnią konkubinę. Zadane w klatkę piersiową ciosy okazały się śmiertelne. Policjanci zatrzymali podejrzewanego o zabójstwo oraz przebywającego w tym czasie w mieszkaniu drugiego z mężczyzn.

Sprawa natychmiast została przekazana do otwockiej prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabójstwa, za co grozi kara 25 lat pozbawienia wolności lub dożywotnie pozbawienie wolności.

d2rjv74
d2rjv74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rjv74