Trwa ładowanie...

Podejrzany o zabójstwo kobiety trafił do aresztu

Grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

Share
Podejrzany o zabójstwo kobiety trafił do aresztu
d3bg8eh

55-latek jest podejrzewany o zabójstwo swojej 35-letniej konkubiny. Z zebranych informacji wynika, że do zdarzenia doszło podczas awantury domowej, w trakcie której mężczyzna kilkukrotnie ugodził kobietę nożem.

W minioną środę tuż przed godziną 20:00 funkcjonariusz dyżurny został powiadomiony o śmiertelnym finale awantury, do którego miało dojść w jednym z mieszkań na terenie Otwocka. Policjanci z Wydziału Prewencji, którzy jako pierwsi pojawili się pod wskazanym adresem, potwierdzili śmierć kobiety.

Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że w mieszkaniu podczas zdarzenia przebywały trzy osoby, które spożywały alkohol. W pewnym momencie pomiędzy jednym z mężczyzn a kobietą doszło do awantury.

Prawdopodobnie w trakcie sprzeczki 55-latek chwycił za nóż i ugodził nim swoją 35-letnią konkubinę. Zadane w klatkę piersiową ciosy okazały się śmiertelne. Policjanci zatrzymali podejrzewanego o zabójstwo oraz przebywającego w tym czasie w mieszkaniu drugiego z mężczyzn.

d3bg8eh

Sprawa natychmiast została przekazana do otwockiej prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabójstwa, za co grozi kara 25 lat pozbawienia wolności lub dożywotnie pozbawienie wolności.

d3bg8eh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bg8eh
d3bg8eh