Trwa ładowanie...

Podziękowali kierowcy autobusu za pomocą infolinii 19115. "Oddał torebkę, nie chciał znaleźnego"

Do zdarzenia doszło w autobusie linii 715, który kursuje na linii Okęcie- Raszyn. Reakcja kierowcy była natychmiastowa!

Podziękowali kierowcy autobusu za pomocą infolinii 19115. "Oddał torebkę, nie chciał znaleźnego"
d3c0v6g
d3c0v6g

Szlachetna postawa kierowcy miejskiego autobusu! Wdzięczni pasażerowie podziękowali mu za szybką reakcję i pomoc w znalezieniu zaginionej torebki. - "Nie przyjął nawet znaleźnego" - podkreślają w wiadomości przekazanej do ZTM za pośrednictwem infolinii 19115.

Do zdarzenia doszło w autobusie linii 715, który kursuje na linii Okęcie - Raszyn. Pasażerka, po wyjściu z pojazdu, zorientowała się, że nie ma swojej torebki. Zguba znalazła się w pojeździe. Zaopiekował się nią kierowca autobusu, a na ekranie telefonu znalazł wiadomość z prośbą o kontakt. Torebka szybko wróciła do pasażerki.

We wtorek do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło anonimowe podziękowanie za pośrednictwem infolinii 19115. - "Proszę przekazać ponowne podziękowania dla kierowcy autobusu. Jemu oraz jego przełożonemu. Kierowca znalazł torebkę mojej przyjaciółki, zaopiekował się nią, sprawdził telefon, na którym poprosiłem o kontakt i sam zadzwonił" - podaje treść wiadomości ZTM. - "Nic nie zginęło. Pan był pomocny i miły. Nie przyjął nawet żadnego znaleźnego. Dziękuję w imieniu swoim i przyjaciółki" - napisał autor.

d3c0v6g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c0v6g