Podziękowali kierowcy autobusu za pomocą infolinii 19115. "Oddał torebkę, nie chciał znaleźnego"

Do zdarzenia doszło w autobusie linii 715, który kursuje na linii Okęcie- Raszyn. Reakcja kierowcy była natychmiastowa!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podziękowali kierowcy autobusu za pomocą infolinii 19115. "Oddał torebkę, nie chciał znaleźnego"

Szlachetna postawa kierowcy miejskiego autobusu! Wdzięczni pasażerowie podziękowali mu za szybką reakcję i pomoc w znalezieniu zaginionej torebki. - "Nie przyjął nawet znaleźnego" - podkreślają w wiadomości przekazanej do ZTM za pośrednictwem infolinii 19115.

Do zdarzenia doszło w autobusie linii 715, który kursuje na linii Okęcie - Raszyn. Pasażerka, po wyjściu z pojazdu, zorientowała się, że nie ma swojej torebki. Zguba znalazła się w pojeździe. Zaopiekował się nią kierowca autobusu, a na ekranie telefonu znalazł wiadomość z prośbą o kontakt. Torebka szybko wróciła do pasażerki.

We wtorek do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło anonimowe podziękowanie za pośrednictwem infolinii 19115. - "Proszę przekazać ponowne podziękowania dla kierowcy autobusu. Jemu oraz jego przełożonemu. Kierowca znalazł torebkę mojej przyjaciółki, zaopiekował się nią, sprawdził telefon, na którym poprosiłem o kontakt i sam zadzwonił" - podaje treść wiadomości ZTM. - "Nic nie zginęło. Pan był pomocny i miły. Nie przyjął nawet żadnego znaleźnego. Dziękuję w imieniu swoim i przyjaciółki" - napisał autor. 

Przeczytajcie również: Ratusz planuje budżet na przyszły rok. Najwięcej na oświatę, komunikację i inwestycje

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.