Trwa ładowanie...

Pojadą metrem bez spodni. Chętnych przybywa!

Będzie na czym zawiesić oko?

Share
Pojadą metrem bez spodni. Chętnych przybywa!
d3glmxm

Warszawa po raz kolejny włącza się do obchodów Międzynarodowego Dnia Jazdy Metrem Bez Spodni! Już 8 stycznia w podziemnej kolejce pojawią się osoby bez dolnych partii ubrania.

Coroczna jazda metrem bez spodni staje się już w Warszawie tradycją. W poprzednich latach udział brało w niej przynajmniej kilkadziesiąt osób. W tym roku zainteresowanie jest jednak dużo większe. Już na kilka dni przed akcją, w środowe popołudnie, udział w wydarzeniu na Facebooku zapowiedziało ponad 600 osób. Obserwujących jest jeszcze więcej - około 3 tysięcy.

Akcja odbędzie się w niedzielę 8 stycznia. Początek o 16 na pasażu stacji Wilanowska . Tam będzie można zdjąć spodnie i spakować je do plecaków, toreb lub reklamówek. Później chętni wsiądą do pociągu i pojadą w stronę Centrum.

Dołączą policjanci?

Jak zapowiadają organizatorzy "będzie gorąco"! Mają też apel do wszystkich, którzy planują dołączenie do wydarzenia. - Pamiętajcie, aby zachować powagę podczas przejazdu, jedziemy jak gdyby nigdy nic. No i oczywiście zachowujemy się spokojnie. Ani policja ani straż miejska nie mają podstaw, aby wlepić komuś mandat, ale jeśli poproszą o dokumenty, albo będą pytać o co chodzi powiedzcie o akcji. Może i oni dołączą się do nas - napisali organizatorzy na Facebooku.

d3glmxm

Jak podkreślają, wydarzenie ma na celu "przełamanie codziennej rutyny i dobrą zabawę". Chociaż można się spodziewać, że część pasażerów może być zaskoczona, szczególnie tych w starszym wieku.

Wydarzenie 'No Pants Subway Ride' odbywa się co roku na całym świecie. Akcja została zapoczątkowana w Nowym Jorku w 2002 roku. Jak wyglądały poprzednie edycje w Warszawie? Można to zobaczyć tutaj .

Autor: MO/Wawalove.pl

d3glmxm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3glmxm
d3glmxm