Trwa ładowanie...

Pojechali metrem bez spodni. Nietypowy happening w Warszawie

W Warszawie odbył się Międzynarodowy Dzień Jazdy Metrem Bez Spodni. Chętnych do udziału było ponad 200 osób, a przeszło 2 tys. interesowało się wydarzeniem. Koniec końców, pojawiła się zaledwie garstka odważnych, która ściągnęła spodnie.

Pojechali metrem bez spodni. Nietypowy happening w WarszawieŹródło: WP.PL, fot: Karolina Rogaska
d3fbopl
d3fbopl

Nasza reporterka Karolina Rogaska uwieczniła moment przygotowań do happeningu. O godz. 16 kilkunastu śmiałków rozebrało się na stacji Wilanowska, po czym wsiadło do metra. Jechali jak gdyby nigdy nic, nawet nie zaskakując w pełni ubranych pasażerów.

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: Karolina Rogaska

W wydarzeniu chciało wziąć udział ok. 250 osób, przybyło zdecydowanie mniej, ale bawili się jakby było ich więcej. – Stwierdziłem, że przyjadę dla zabawy i zobaczyć, co to będzie – mówił Karolinie Rogaskiej jeden z uczestników. – Byłam ciekawa. Trochę wstyd był, ale się przełamałam – powiedziała już inna uczestniczka. – Jest wesoło, śmiesznie – dodał następny pytany.

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: Karolina Rogaska

Międzynarodowy Dzień Jazdy Bez Spodni został zapoczątkowany przez siedem osób w 2002 r. w Nowym Jorku. Dziś, co roku, na taką zabawę decydują się ludzie na całym świecie, również w Warszawie.

d3fbopl

**Zobacz także: Tak wyglądało metro na święta

**

d3fbopl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fbopl