Trwa ładowanie...

Pole namiotowe pierwszy raz na Ursynaliach!

Od 3 kwietnia można już kupić miejsce.

Pole namiotowe pierwszy raz na Ursynaliach!
d1pi7fn
d1pi7fn

Pole namiotowe będzie dostępne wyłącznie dla posiadaczy trzydniowych karnetów tegorocznych Ursynaliów. Obiekt powstanie po raz pierwszy w historii festiwalu. Będzie całkowicie ogrodzony i chroniony. Powstanie dostęp do prysznica z ciepłą wodą, umywalki, toalety. Na miejscu znajdą się też obiekty gastronomiczne. Powstanie depozyt na wartościowe przedmioty, punkt opieki medycznej i ładowania telefonów komórkowych.

Cena od osoby to 58 złotych za trzy dni imprezy. Pole namiotowe zostanie otwarte* 1 czerwca o godz. 12:00*, zamknięcie przewidziano na godz. 12:00 w poniedziałek 4 czerwca (Ursynalia trwają od 1 do 3 czerwca). Maksymalna pojemność pola to 2 tysiące osób.

Pole namiotowe zostanie ulokowane na terenie kampusu SGGW, ul. Nowoursynowska 166, Warszawa.

Ursynalia to duża impreza, skierowana nie tylko do studentów. W tym roku na festiwalu wystąpią gwiazdy polskie i zagraniczne. Na scenie głównej wystąpią: Limp Bizkit, Slayer, Nightwish, Billy Talent, Mastodon, Oedipus, Gojira, Illusion, Jelonek, Armia, Luxtorpeda, Lipali, My Riot, Ametria, Noko, Believe, Orbita Wiru. Na Open Stage z kolei pojawią się: Benassi Bros. feat Dhany, Awolnation, Warszafski Deszcz, Projekt Tabasko, Fisz Emade.

d1pi7fn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pi7fn