Trwa ładowanie...

Policja odnalazła 13-letnią Natalię. Ojciec: jest cała i zdrowa

"W chwili odnalezienia przebywała u krewnych".

Policja odnalazła 13-letnią Natalię. Ojciec: jest cała i zdrowaŹródło: WP
d12k4lw
d12k4lw

Policja odnalazła poszukiwaną od kilku dni 13-letnią Natalię S. W jej poszukiwania zaangażowała się cała Polska.* *Koleżanki i koledzy rozwieszali na mieście plakaty z informacją o zaginięciu. Wpis o poszukiwaniach udostępniły tysiące osób.

Przypomnijmy. Dziewczyna wyszła z domu 2 grudnia rano do szkoły. Według tego, co ustalił jej ojciec, o godz. 10.00 samowolnie opuściła placówkę. - Wiem, że udała się do koleżanki mieszkającej na Kole. Wyszła od niej około 22.00. Tu ślad się urwał. - mówił w rozmowie z WawaLove.pl. W międzyczasie próbował się z nią skontaktować telefonicznie. Bez skutku. Sprawę zaginięcia zgłosił na komisariacie przy ul. Żytniej.

Marta Sulowska z biura prasowego wolskiej policji potwierdziła zaginięcie. - Na początku grudnia otrzymaliśmy zgłoszenie w sprawie zaginięcia 13-latki. Policjanci realizują czynności zmierzające do jej odnalezienia. Bierzemy pod uwagę kilka wersji zdarzeń. Badamy sprawę wielowątkowo, być może padła ofiarą przestępstwa, mogła też uciec z domu.

Jak informuje Sulowska dzisiaj, Natalia odnalazła się w czwartek po południu. - W chwili odnalezienia przebywała u krewnych, sprawa zakończyła się szczęśliwie - dodaje oficer prasowy. Sulowska podkreśla, że szczegółów sprawy nie może ujawnić, dodaje, że są prowadzone rozmowy z ojcem i samą dziewczynką.

Ojciec Natalii, w rozmowie z WawaLove powiedział, że dziewczynka jest "cała i zdrowa". Dodał też, że za pośrednictwem naszego serwisu chciałby podziękować wszystkim, którzy się zaangażowali w poszukiwania.

d12k4lw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12k4lw