Trwa ładowanie...

Policja odnalazła 13-letnią Natalię. Ojciec: jest cała i zdrowa

"W chwili odnalezienia przebywała u krewnych".
Share
Policja odnalazła 13-letnią Natalię. Ojciec: jest cała i zdrowa
Źródło: WP
d48fxhv

Policja odnalazła poszukiwaną od kilku dni 13-letnią Natalię S. W jej poszukiwania zaangażowała się cała Polska. *Koleżanki i koledzy rozwieszali na mieście plakaty z informacją o zaginięciu. Wpis o poszukiwaniach udostępniły tysiące osób. *

Przypomnijmy. Dziewczyna wyszła z domu 2 grudnia rano do szkoły. Według tego, co ustalił jej ojciec, o godz. 10.00 samowolnie opuściła placówkę. - Wiem, że udała się do koleżanki mieszkającej na Kole. Wyszła od niej około 22.00. Tu ślad się urwał. - mówił w rozmowie z WawaLove.pl. W międzyczasie próbował się z nią skontaktować telefonicznie. Bez skutku. Sprawę zaginięcia zgłosił na komisariacie przy ul. Żytniej.

Marta Sulowska z biura prasowego wolskiej policji potwierdziła zaginięcie. - Na początku grudnia otrzymaliśmy zgłoszenie w sprawie zaginięcia 13-latki. Policjanci realizują czynności zmierzające do jej odnalezienia. Bierzemy pod uwagę kilka wersji zdarzeń. Badamy sprawę wielowątkowo, być może padła ofiarą przestępstwa, mogła też uciec z domu.

d48fxhv

Jak informuje Sulowska dzisiaj, Natalia odnalazła się w czwartek po południu. - W chwili odnalezienia przebywała u krewnych, sprawa zakończyła się szczęśliwie - dodaje oficer prasowy. Sulowska podkreśla, że szczegółów sprawy nie może ujawnić, dodaje, że są prowadzone rozmowy z ojcem i samą dziewczynką.

Ojciec Natalii, w rozmowie z WawaLove powiedział, że dziewczynka jest "cała i zdrowa". Dodał też, że za pośrednictwem naszego serwisu chciałby podziękować wszystkim, którzy się zaangażowali w poszukiwania.

Przeczytajcie też: W weekend demonstracje i zgromadzenia. Ratusz: mogą "być w pewnym konflikcie"

d48fxhv

Podziel się opinią

Share
d48fxhv
d48fxhv