Trwa ładowanie...

Policja podsumowuje wczorajszy mecz na Stadionie Narodowym

Spotkanie eliminacji ME 2016 zakończyło się pewnym zwycięstwem Polski nad Gruzją 4:0

Policja podsumowuje wczorajszy mecz na Stadionie Narodowym
d10wcto
d10wcto

Podczas, gdy kibice emocjonowali się wydarzeniami sportowymi, stołeczna policja musiała zadbać o odpowiednie zabezpieczenie imprezy. Funkcjonariusze patrolowali okolice stadionu oraz teren wokół niego, zarówno w mundurach jak i po cywilnemu. Na szczęście nie odnotowano, żadnych poważniejszych incydentów .

Już przed samym spotkaniem eliminacyjnym, policja musiała odpowiednio pokierować ruchem, tak aby kibice przyjeżdżający z różnych rejonów kraju płynnie przedostali się ulicami stolicy na Stadion Narodowy. Mecz zabezpieczali też funkcjonariusze prewencji, a całość kwestii bezpieczeństwa była koordynowana ze specjalnie powołanego sztabu.**

Spływały tam wszystkie meldunki od mieszkańców i były one na bieżąco weryfikowane. Sztab skupiał współpracę pozostałych służb odpowiedzialnych za zabezpieczenie meczu. Na szczęście okazało się, że impreza przebiegła spokojnie. Najważniejszym tego dnia było zwycięstwo polskich zawodników oraz to, że w obliczu korzystnych rezultatów naszych rywali jesteśmy już "jedną nogą" w finałach Mistrzostw Europy 2016.

d10wcto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10wcto