Trwa ładowanie...
d1czt7h

Policja poszukuje sprawców napadu na bank przy Racławickiej

Doszło do niego 20 stycznia, około godz. 17.40.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja poszukuje sprawców napadu na bank przy Racławickiej
d1czt7h

Funkcjonariusze szukają dwóch mężczyzn, z których jeden wszedł do placówki przy Racławickiej i sterroryzował kasjerkę oraz jedną z klientek, przedmiotem przypominającym broń. Do zdarzenia doszło 20 stycznia.

Napastnikowi udało się wyrwać część banknotów z rąk pracownicy, która miała je właśnie wypłacić klientce. Po chwili oddalił się wraz ze swoim kompanem, który stał przed budynkiem , w kierunku ulicy Żwirki i Wigury. Prokuratura wyraziła zgodę na upublicznienie wizerunków sprawców napadu oraz podanie ich dokładnych rysopisów.

Pierwszy mężczyzna: wiek około 25-30 lat, wzrost około 175 cm, szczupła sylwetka, brak włosów. Mężczyzna był ubrany w pikowaną kurtkę koloru ciemnego o długości 3/4, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, czarne rękawiczki i sportowe buty z charakterystyczną jasną podeszwą.

d1czt7h

Drugi mężczyzna stojący przed bankiem: wzrost około 175-180 cm, szczupła budowa ciała. Był ubrany w ciemną kurtkę lub bluzę z kapturem założonym na głowę, spodnie i buty koloru ciemnego. Wszyscy, którzy rozpoznają tych mężczyzn proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami: (22) 60-365-59 albo 997.

Przeczytajcie też: Nie dokończą II linii metra? Prezydent: "Nie, jeśli wrócimy do podziału na gminy"

d1czt7h

Podziel się opinią

Share

d1czt7h

d1czt7h