Trwa ładowanie...
dzbecz4

Policja pozywa SA Wardęgę za film "Police Trainer"!

"Zmarnował czas policjantom, którzy nie mogli w tym czasie wykonywać swoich obowiązków"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja pozywa SA Wardęgę za film "Police Trainer"!
dzbecz4

Przed chwilą na oficjalnym profilu warszawskiego superbohatera Sylwestra Wardęgi pojawiła się informacja o ty, że* policja pozywa SA Wardęge za film "Police Treiner".* Pisaliśmy o nim i pokazywaliśmy go w artykule "Jak Wardęga trenował policję" .

"Stołeczna policja wpadła na pomysł założenia mi sprawy w sądzie. Oficjalnie chodzi o ostatnią sytuację z obrazka, w której uciekam policji na Placu Zamkowym w Warszawie". - Napisał SA Wardęga. - "Policja usprawiedliwia swoją decyzję tym, że robiąc prowokację zmarnowałem czas policjantom, którzy nie mogli w tym czasie wykonywać swoich obowiązków. De facto nikogo nie zachęcałem do przeprowadzania interwencji a policjantom na placu zamkowym uciekłem po 5 sekundach - gdyby nie ucieczka to interwencja trwałaby 2-3 minuty - więc zaoszczędziłem czas policjantom :).* Niestety grozi mi grzywna w wysokości 1500zł"*.

Popularny Vloger na filmie udawał m.in, że pije alkohol w miejscach publicznych (miał sok jabłkowy w butelce od piwa), gdy policjanci chcieli go wylegitymować, uciekał. Poza tym prowadził z policjantami wesołe rozmowy.

dzbecz4

- Bezpieczeństwo ludzi jest dla mnie bardzo ważne - tłumaczył na koniec filmu autor. - Policjanci powinni być zdrowi i wysportowani. Ja jako porządny obywatel zadbam o ich zdrowie i zachęcę do biegania.

ZOBACZCIE INNE AKCJE SYLWESTRA WARDĘGI

Zrzucimy się" - zaproponowało już blisko 1000 jego fanów.

Zobaczcie film za który go pozwano!* Zasłużył? Jak myślicie? *

dzbecz4

Podziel się opinią

Share
dzbecz4
dzbecz4