Trwa ładowanie...

Policja przejęła blisko 1,5 kg narkotyków [WIDEO]

37-letni Adam S. usłyszał już zarzuty.

Policja przejęła blisko 1,5 kg narkotyków [WIDEO]
d4f86vj
d4f86vj

Stołeczni policjanci znaleźli na terenie posesji w podwarszawskiej miejscowości blisko 1,5 kilograma narkotyków. Zabezpieczono też samochód, który może pochodzić z przestępstwa. 37-letni Adam S., który został zatrzymany na miejscu usłyszał już zarzuty.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że mężczyzna, który wynajmuje pomieszczenia na terenie podwarszawskiej miejscowości, może przechowywać tam narkotyki .

Natychmiast przystąpiono do akcji. - Na jednej z działek w budynku na stole policjanci znaleźli pudełko z roślinnym suszem. Kiedy funkcjonariusze dotarli do kolejnej posesji, w garażu odkryli dwa worki z podobną substancją - relacjonują mundurowi z KSP.

Mężczyzna, który przebywał na posesji został zatrzymany. Funkcjonariusze zabezpieczyli tam także mazdę, która - jak wynika z ich ustaleń - może pochodzić z przestępstwa.

Specjaliści zbadali zabezpieczony susz. Okazało się, że jest to marihuana . W sumie zabezpieczono blisko 1,5 kilograma tego narkotyku. 37-letni Adam S. usłyszał już zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozić mu kara nawet 10 lat więzienia.

d4f86vj
d4f86vj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f86vj