Trwa ładowanie...

Policja szuka ofiary napadu. Szokujące nagranie z monitoringu

Brutalnie pobito przypadkowego przechodnia

Policja szuka ofiary napadu. Szokujące nagranie z monitoringu
d862e22
d862e22

Wczoraj opisywaliśmy sprawę brutalnego pobicia, do jakiego doszło nad ranem w jednej z kamienic przy ulicy Polnej. Mieszkaniec budynku znalazł tam swoją sąsiadkę. Kobieta miała związane ręce, a głowę owiniętą folią spożywczą. 41-latka była zakrwawiona i dotkliwie pobita.

* Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 23-letniego Kamila M., podejrzanego o ten napad*. W trakcie postępowania policjanci dowiedzieli się, że podejrzany brał udział w jeszcze jednym, podobnym zdarzeniu na Pradze Południe. - Brutalnie pobił tam przypadkowego przechodnia - powiedział WawaLove.pl Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Funkcjonariusze dotarli do nagrania z monitoringu budynku. Na filmie możemy zobaczyć, jak mężczyzna podbiega do siedzącego na schodach młodego człowieka, kopie go oraz bije pięściami. Wszystkiemu przygląda się młoda kobieta. Jak wynika z nagrania, do zdarzenia doszło 31 stycznia ubiegłego roku około godz. 18.00, przy ul. Domeyki.

d862e22

Do tej pory na policję nie zgłosiła się jeszcze ofiara tego pobicia - informują policjanci i proszą pobitego o kontakt. Ofiara może przyjść na komendę na Wilczą i złożyć zawiadomienie.

d862e22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d862e22