Trwa ładowanie...
d3jxzsv

Policja szuka sprawcy brutalnego pobicia

Na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej zaatakowali dwóch mężczyzn. Dla poszkodowanych skończyło się to operacjami twarzy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka sprawcy brutalnego pobicia
d3jxzsv

Śródmiejscy policjanci poszukują sprawcy brutalnego pobicia, którego wizerunek uwiecznił monitoring miejski. Na nagraniu dokładnie widać dwóch atakujących mężczyzn bijących dwóch innych. Jeden ze sprawców został zatrzymany i przebywa w areszcie. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości drugiego z nich.

Prokuratura Rejonowa Śródmieście Północ wydała zgodę na publikację wizerunku mężczyzny biorącego udział w pobiciu. Do zdarzenia doszło 23 marca tego roku przy Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Jak widać na nagraniu, czterech mężczyzn stoi w kolejce do okienka jednej z restauracji. Po chwili rozmowy zaczyna się atak. Dwóch mężczyzn w konsekwencji jest brutalnie pobitych i skopanych. Dla poszkodowanych skończyło się to operacjami twarzoczaszki.

Sprawę prowadzi Wydział do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu śródmiejskiej komendy. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 22 603 60 02 w godzinach 8.00 - 22.00 (naczelnik) lub z dyżurnym jednostki: 22 621 89 09 lub też z najbliższą jednostką policji - apeluje Policja.

d3jxzsv

Podziel się opinią

Share
d3jxzsv
d3jxzsv