Trwa ładowanie...

Policja szuka sprawcy brutalnego pobicia

Na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej zaatakowali dwóch mężczyzn. Dla poszkodowanych skończyło się to operacjami twarzy

Share
Policja szuka sprawcy brutalnego pobicia
d2od4x4

Śródmiejscy policjanci poszukują sprawcy brutalnego pobicia, którego wizerunek uwiecznił monitoring miejski. Na nagraniu dokładnie widać dwóch atakujących mężczyzn bijących dwóch innych. Jeden ze sprawców został zatrzymany i przebywa w areszcie. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości drugiego z nich.

Prokuratura Rejonowa Śródmieście Północ wydała zgodę na publikację wizerunku mężczyzny biorącego udział w pobiciu. Do zdarzenia doszło 23 marca tego roku przy Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Jak widać na nagraniu, czterech mężczyzn stoi w kolejce do okienka jednej z restauracji. Po chwili rozmowy zaczyna się atak. Dwóch mężczyzn w konsekwencji jest brutalnie pobitych i skopanych. Dla poszkodowanych skończyło się to operacjami twarzoczaszki.

d2od4x4

Sprawę prowadzi Wydział do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu śródmiejskiej komendy. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 22 603 60 02 w godzinach 8.00 - 22.00 (naczelnik) lub z dyżurnym jednostki: 22 621 89 09 lub też z najbliższą jednostką policji - apeluje Policja.

d2od4x4

Podziel się opinią

Share
d2od4x4
d2od4x4