Trwa ładowanie...

Policja złapała kolejnych dilerów! [WIDEO]

Wprowadzili do obrotu co najmniej 30 kilogramów kokainy. Zobaczcie film z zatrzymania!

Share
Policja złapała kolejnych dilerów! [WIDEO]
d7h5yi2

* Stołeczni policjanci z wydziału ds. przestępczości narkotykowej zatrzymała trzech mężczyzn podejrzewanych o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających.* Były to kolejne zatrzymania w sprawie grupy handlującej narkotykami , której członkowie wprowadzili do obrotu co najmniej 30 kilogramów kokainy. Za te czyny grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci od kilku miesięcy rozpracowywali tę grupę przestępczą. Funkcjonariusze przygotowali akcję - na posesje osób zamieszanych w proceder przestępczy wkroczyli policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową wspólnie z wydziałem realizacji KSP, oraz funkcjonariuszami służby celnej. Zatrzymano 37-letniego Marcina M., 29-letniego Adriana S. i 39-letniego Piotra W. podejrzanych o rozprowadzanie środków odurzających. Podczas przeszukań policjanci zabezpieczyli niewielką ilość narkotyków oraz pieniądze w kwocie prawie 40 tysięcy złotych.

Trzech mężczyzn zatrzymanych do tej sprawy umieszczono w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniach przedstawiono im zarzuty. Marcin M. i Piotr W. odpowiedzą za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków, natomiast Adrian S. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec Piotra W. sąd zdecydował o zastosowaniu dwumiesięcznego tymczasowego aresztu, dwaj pozostali zostali objęci policyjnym dozorem.

d7h5yi2

Łącznie w sprawie zatrzymano już 9 osób, którym przedstawiono zarzuty wprowadzenia do obrotu co najmniej 30 kilogramów kokainy. Na poczet sprawy zabezpieczono już 120 tys. zł oraz mienie o łącznej wartości ok. 150 tys. zł. Zobaczcie wideo z zatrzymania!

d7h5yi2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7h5yi2