Trwa ładowanie...

Policjanci wyłowili ciała z Wisły. Sprawę bada prokuratura

Na razie policja ustaliła płeć wyłowionych ciał: w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego znaleziono kobietę, a w okolicy mostu Śląsko-Dabrowskiego , po praskiej stronie, mężczyznę.

Policjanci wyłowili ciała z Wisły. Sprawę bada prokuratura
d3hdbl6
d3hdbl6

W poniedziałek stołeczna policja wyłowiła ciała mężczyzny i kobiety - pierwsze zostało znalezione przy moście Śląsko-Dąbrowskim, drugie w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Trwa ustalanie tożsamości.

Ciała wyłowiono w poniedziałek, około godziny 11. - Jedno z nich znajdowało się przy moście Śląsko-Dąbrowskim, drugie wyłowiono na 555 kilometrze Wisły, na ujściu Narwi - poinformowała WawaLove.pl Agnieszka Włodarska, rzecznik prasowy stołecznej policji.* *

Na razie policja ustaliła płeć wyłowionych ciał: w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego znaleziono kobietę, a w okolicy mostu, po praskiej stronie, mężczyznę.

Niedawno na łamach WawaLove.pl opisywaliśmy dramatyczny wypadek nad Wisłą: mężczyzna, który w sobotnie popołudnie wszedł do Wisły, zaginął w okolicach mostu Łazienkowskiego . Czy ciało wyłowione w poniedziałek należy do niego? - Na razie nie jest znana tożsamość znalezionych osób. W chwili obecnej są to osoby NN. Policjanci będą starać się ustalić, kim były - powiedziała Włodarska. Sprawą zajęła się prokuratura.

d3hdbl6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hdbl6