Trwa ładowanie...
d6w7cvx

Policjanci wyłowili z Wisły dwa ciała. "Trwa ustalanie tożsamości"

Oba ciała znaleziono na bielańskim odcinku rzeki
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci wyłowili z Wisły dwa ciała. "Trwa ustalanie tożsamości"
d6w7cvx

Policjanci wyłowili z Wisły zwłoki dwóch mężczyzn. Oba ciała znaleziono na bielańskim odcinku rzeki. - Najpierw wyłowiliśmy jedną osobę, godzinę później, ale już w innym miejscu odnaleźliśmy kolejną - powiedziała kom. Elwira Brzostowska z Komendy Rejonowej Policji na Żoliborzu. Na razie śledczy nie zdradzają szczegółów sprawy.

- Trwają czynności zmierzające do potwierdzenia tożsamości tych mężczyzn oraz ustalenia jaka była przyczyna zgonu - tłumaczy Brzostowska. Na tym etapie śledztwa policja nie podejrzewa, że oba ciała mają ze sobą coś wspólnego. Funkcjonariusze zapewniają jednak, że biorą pod uwagę każdą ewentualność.

To nie jedyny tragiczne odkrycie dokonane w tym miesiącu przez warszawskich policjantów. Pierwszego kwietnia na łące pomiędzy wałem wiślanym, a drogą gruntową przy ul. Kępa Tarchomińska śledczy odnaleźli ludzkie zwłoki. Wyniki sekcji zwłok wskazały, że to ciało 28-letniej tancerki, Moniki T.. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo, które ma wykazać jaka była przyczyna śmierci kobiety.

d6w7cvx

Przeczytajcie: Prokuratura potwierdza: To ciało Moniki T.

d6w7cvx

Podziel się opinią

Share
d6w7cvx
d6w7cvx