Trwa ładowanie...
d2e3h5t

Policjanci zlikwidowali uprawę marihuany!

W Rajszewie przy ulicy Golfowej!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci zlikwidowali uprawę marihuany!
d2e3h5t

W ostatni piątek w Rajszewie przy ulicy Golfowej policjanci odkryli ogrodzony siatką teren z uprawą konopi indyjskiej. Uprawę otaczały zamaskowane liśćmi deski naszpikowane ostrymi gwoździami.

Na 80 metrach kwadratowych znajdowało się 29 doniczek z roślinami w różnej fazie rozwoju i 39 roślin rosnących w ziemi. Ponieważ nie było wiadomo, kto posadził nielegalne rośliny, policjanci zdecydowali zorganizować zasadzkę. Faktycznie, po kilku godzinach pojawili się mężczyźni, którzy zaczęli ścinać krzewy. Funkcjonariusze zatrzymali obu.

Po przeszukaniu mieszkania Mateusza S. (21) okazało się, że trzymał tam nasiona konopi indyjskiej i kilka tysięcy złotych. W pomieszczeniu gospodarczym zaś znajdowały się dwa sejfy z ukrytymi w nich słoikami z około kilogramem gotowego narkotyku.

d2e3h5t

Mateusz S. przyznał się do winy. Marihuanę uprawiał prawdopodobnie od czerwca tego roku. Daniel L. pomagał mu od kilku tygodni. Mężczyźni zostali tymczasowo zatrzymani na 3 miesiące. Grozić im może odpowiednio do 15 i 8 lat pozbawienia wolności.

d2e3h5t

Podziel się opinią

Share
d2e3h5t
d2e3h5t