Trwa ładowanie...

Policjant na zakupach z dzieckiem zatrzymał mężczyznę z narkotykami

Spostrzegł, jak szarpie się z pracownikiem ochrony i ruszył na ratunek

Policjant na zakupach z dzieckiem zatrzymał mężczyznę z narkotykami
d1qmbav
d1qmbav

Policjant z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Pragi Północ, w trakcie wolnym od służby, będąc na zakupach z dzieckiem w centrum handlowym w Łomiankach, spostrzegł, jak pracownik ochrony szarpie się z jakimś mężczyzną, który wyrywa się i próbuje uciec. Nie czekając długo, ruszył w ich kierunku i pomógł interweniującym ochroniarzom doprowadzić go do pomieszczeń ochrony.

Okazało się, że agresywny mężczyzna, chwilę wcześniej dokonał kradzieży sklepowej. W trakcie kontroli osobistej, po uprzednim przedstawieniu się policjanta i okazaniu legitymacji służbowej, poprosił o wyjęcie zawartości kieszeni. 23-latek posiadał fifki, jedna z nich była już nabita narkotykiem - relacjonują policjanci. W tym czasie na miejsce przyjechali policjanci z Łomianek.

Michał N. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.* W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci z Łomianek przedstawili już mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających, a za kradzież artykułów spożywczych został ukarany mandatem karnym.*

d1qmbav
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qmbav