Trwa ładowanie...

Policyjny śmigłowiec uratował 71-latkę. Ugrzęzła w bagnie

Niecodzienna akcja policyjna w Wawrze.

Policyjny śmigłowiec uratował 71-latkę. Ugrzęzła w bagnie
d16d2t3
d16d2t3

Policjanci z Wawra uratowali 71-latkę, która ugrzęzła w bagnistym terenie i nie mogła samodzielnie się wydostać. W akcji poszukiwawczej uczestniczył policyjny śmigłowiec, na którego pokład kobieta została wciągnięta - poinformowała we wtorek stołeczna policja.

71-letnia mieszkanka dzielnicy Wawer sama zadzwoniła pod numer alarmowy, ponieważ ugrzęzła na podmokłym, zarośniętym terenie. Z jej relacji zawiadamiającej wynikało, że nie jest w stanie się wydostać z bagna, do którego wpadła.

- Nie potrafiła też wskazać swojego dokładnego położenia. Opisywała funkcjonariuszom jedynie charakterystyczne fragmenty krajobrazu, które wokół dostrzegała - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Podczas akcji poszukiwawczej funkcjonariusze przez cały czas utrzymywali z zagrożoną kobietą kontakt telefoniczny.

Działania skierowanych w ten rejon policjantów nie przyniosły oczekiwanych skutków, ponieważ teren był rozległy i bardzo grząski. Dlatego podjęto decyzję o wykorzystaniu śmigłowca, który zlokalizował kobietę. Kiedy udało się ją znaleźć, została wciągnięta na pokład.

d16d2t3

Źródło: (PAP)

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Ambasador Łotwy pojmał złodzieja na dachu. Trafił do szpitala po ukłuciu igłą

d16d2t3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16d2t3