Trwa ładowanie...

Pomaluj szynobus Kolei Mazowieckich!

Koleje Mazowieckie ogłaszają konkurs na projekt malatury autobusu szynowego, który pojawi się na mazowieckich szlakach jeszcze w tym roku

Pomaluj szynobus Kolei Mazowieckich!
d1o4plb
d1o4plb

Koleje Mazowieckie po raz trzeci ogłaszają konkurs na projekt malatury jednego ze swoich pociągów – tym razem nowoczesnego autobusu szynowego firmy Newag. Lokomotywy TRAXX pomalowane według pomysłu Dominiki Niksy oraz Elfy, dla których projekt malatury wykonała Anna Malinowska, jeżdżą już po mazowieckich szlakach. Taką wizytówkę może mieć każdy!

Projekt powinien być utrzymany w kolorystyce, która jest w logo Kolei Mazowieckich. Chodzi więc o cztery barwy: żółtą, zieloną, szarą i białą. Konkurs będzie trwał od 21 czerwca do 5 lipca 2013 roku. Aby wziąć w nim udział, trzeba być pełnoletnim i wysłać projekt zgodny z warunkami projektu konkursowego, wykorzystując grafikę wektorową. Przy wyborze laureatów pod uwagę będzie brana m.in. oryginalność projektu, użyteczność oraz walory artystyczne.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę niespodziankę. Kapituła Konkursowa może również przyznać wyróżnienia specjalne. Projekty można przesyłać drogą elektroniczną na adres konkurs@mazowieckie.com.pl do 5 lipca 2013 r., do godz. 16.00.

Zobaczcie w naszej galerii zwycięskie projekty z ubiegłych lat.

d1o4plb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o4plb