Trwa ładowanie...

Pomnik stróża Anioła na Ursynowie? (wideo)

Postać słynnego ciecia z serialu "Alternatywy 4" w ursynowskim parku?

Pomnik stróża Anioła na Ursynowie? (wideo)
d59o4yo
d59o4yo

W tym roku upływa 35 lat od słynnego ursynowskiego pleneru rzeźbiarskiego, dzięki któremu ursynowskie przestrzenie zostały wzbogacone ciekawymi i frapującymi formami rzeźbiarskimi. Są wśród nich pomniki, które urosły niemalże do rangi symbolu dzielnicy, takie jak "Chłopiec na koniu", który można zobaczyć przy Kopie Cwila.

Burmistrz Ursynowa ogłosił niedawno konkurs na projekty rzeźb, które zostaną ustawione w ursynowskich parkach lub innej przestrzeni publicznej Ursynowa. Nagrodą w konkursie jest aż 20 tys. zł!

Za kilka dni (28 czerwca) upłynie termin zgłoszeń. Jesteśmy ciekawi czy mieszkańcy doczekają się w końcu pomnika stróża Stanisława Anioła z kultowego serialu "Alternatywy 4". Słynnego gospodarza domu grał nieżyjący już Roman Wilhelmi. Jakiś czas temu artysta Paweł Kapelański z warszawskiej z ASP przedstawił projekt pomnika Anioła. Tyle, że jego pomnik miał mieć co najmniej 25 metrów wysokości, na co nie do końca chcą się zgodzić władze Ursynowa, głównie z powodu przepisów budowlanych.

Serial kręcono w bloku przy ul.Grzegorzewskiej 3. Może w pobliżu bloku powinien stanąć najsłynniejszy gospodarz domu w Polsce? Co o tym sądzicie?

Zobaczcie na wideo najsłynniejsze sceny Anioła w serialu "Alternatywy 4"

d59o4yo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d59o4yo