Trwa ładowanie...
d22ea8v

Pomógł złapać złodzieja Veturilo, otrzymał wyróżnienie

Grzegorz Romanik, dzięki swojej czujności i odwadze doprowadził do zatrzymania przez policję złodzieja jednego z rowerów systemu Veturilo
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomógł złapać złodzieja Veturilo, otrzymał wyróżnienie
d22ea8v

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w Niedzielę Wielkanocną w Legionowie. Grzegorz Romanik jadąc rowerem przez miasto zauważył mężczyznę pedałującego na charakterystycznym rowerze Veturilo . Warszawskie rowery publiczne są bardzo łatwe do identyfikacji. Nie sposób ich pomylić z żadnymi innymi jednośladami. Podejrzenia wzbudziło to, że rower znajdował się późnym wieczorem w odległości ok. 20 kilometrów od najbliższej stacji na Białołęce. Do tego okazało się, że miał zerwane naklejki z numerem. Pan Grzegorz wezwał policję, która zatrzymała złodzieja. Rower, po niewielkim przeglądzie i uzupełnieniu oznakowania wrócił do normalnej eksploatacji.

Więcej o tej sprawie: Zauważył mężczyznę na skradzionym rowerze veturilo!****

Z tej okazji Tomasz Wojtkiewicz, prezes firmy Nextbike , która jest operatorem systemu oraz Artur Tondera, który w ZTM kieruje w ZTM Sekcją Rozwoju Ruchu Rowerowego, pogratulowali mu postawy oraz wręczyli upominki: pamiątkowy dyplom, kartę do konta w systemie, dzięki której można wypożyczać rowery oraz zestawy rowerowych gadżetów.

d22ea8v

*Zobacz również: Dewastacja roweru miejskiego [WIDEO] *

d22ea8v

Podziel się opinią

Share
d22ea8v
d22ea8v