Trwa ładowanie...

Pomóż Pani Zofii spędzić wakacje. Wystarczy 47 złotych

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" chce ufundować seniorom letnią wycieczkę. Zobacz, jak możesz im pomóc.

Pomóż Pani Zofii spędzić wakacje. Wystarczy 47 złotych
dtlogaa
dtlogaa

Pani Zofia ma 85 lat, 2 kule i okno z widokiem na ul. Czerniakowską. Nie ma rodziny. Nie może nawet wyjść z domu. Z trudem chodzi. Tęskni za zieloną trawą, szumem drzew i mleczami na łące.

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" chcą zaprosić panią Zofię i 300 innych seniorów na letnią wycieczkę za miasto. - Wierzymy, że samotne osoby starsze mogą wyjść z domu, odpocząć z dala od miejskiego hałasu, spędzić czas wśród ludzi i w otoczeniu przyrody - przekonują członkowie Stowarzyszenia.

W tym celu organizowane są co roku jednodniowe wyjazdy do Spały dla podopiecznych z Warszawy, Poznania i Lublina. Dla tych, którzy najbardziej potrzebują wypoczynku, a nie mają szans na samodzielne wakacje. Seniorom będzie towarzyszyć grupa 10 wolontariuszy.* *

Jednak Stowarzyszenie potrzebuje pomocy finansowej, by ufundować podopiecznym tegoroczne wakacje. Zbierane są niewielkie datki w wysokości, które pozwolą zapewnić transport autokarowy, posiłek, napoje, drobne atrakcje na wycieczce dla seniorów.

dtlogaa

Kwota 47 zł uwzględnia transport, posiłek, napoje, drobne atrakcje na miejscu wycieczki. 85 zł to koszt jednej doby pobytu wakacyjnego dla jednej osoby. Zawiera nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, atrakcje na miejscu pobytu.

Darowiznę można przekazać online. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich".

dtlogaa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtlogaa