Trwa ładowanie...
dfjtwos

Ponad 100 sadzonek marihuany w mieszkaniu na Pradze

Właściciel uprawy chciał ratować się ucieczką
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ponad 100 sadzonek marihuany w mieszkaniu na Pradze
dfjtwos

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w mieszkaniu przy ul. Łochowskiej znaleźli 108 sadzonek marihuany oraz przedmioty służące do uprawy konopi. Właściciel uprawy chciał ratować się ucieczką.

Policjanci uzyskali informację dotyczącą nielegalnej uprawy konopi w jednym z mieszkań na Pradze Północ. We wskazanym mieszkaniu nie zastali nikogo, natomiast przed klatką schodową budynku zauważyli mężczyznę, który do zaparkowanego na podwórzu samochodu wkładał czarne plastikowe pudła. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić ich zawartość. Przedstawili się mężczyźnie i pokazali legitymacje służbowe.

Michał B. natychmiast podjął próbę ucieczki, ale po pokonaniu zaledwie paru metrów, został schwytany. Następnie policjanci udali się do jego mieszkania. Tam znaleźli 108 sadzonek, którymi według oświadczenia Michała B. miały być konopie indyjskie oraz reklamówkę, w której znajdowały się trzy ścięte krzaki bez rozwiniętego kwiatostanu. Na miejsce przybył technik kryminalistyki, który ujawnił trzy kolejne krzaki bez rozwiniętego kwiatostanu, jak również zabezpieczył wiele przedmiotów służących do hodowli konopi.

dfjtwos

- Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 37-latka policjanci zabezpieczyli należące do niego pieniądze w kwocie ponad 20 tys. zł w różnej walucie, jak również pojazd, którym mężczyzna przewoził narkotyki - dodają policjanci. Zatrzymanego Michała B. osadzono w policyjnym areszcie.* Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.*


Zobacz także: Odpowie za posiadanie 0,87 grama marihuany

dfjtwos

Podziel się opinią

Share
dfjtwos
dfjtwos