Trwa ładowanie...
d3nux4b

Ponad kilogram haszyszu w warsztacie

Mężczyzna został wypuszczony za poręczeniem [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ponad kilogram haszyszu w warsztacie
d3nux4b

Ponad kilogram haszyszu w kostkach zabezpieczyli policjanci ze stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową. - Zatrzymany został 45-letni Robert K., który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - informują policjanci ze Stołecznej Komendy Policji Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową prowadząc działania wymierzone w zorganizowane grupy trudniące się handlem narkotykami uzyskali informację, że w jednym z warsztatów przy ul. Szklanej na warszawskim Targówku może dochodzić do handlu narkotykami. - Funkcjonariusze pojechali na miejsce i weszli do pomieszczeń garażowych należących do 45-letniego Roberta K. - informują mundurowi. - Podczas przeszukania policjanci znaleźli 1,15 kg haszyszu w kostkach. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do stołecznej komendy.

Robert K. usłyszał w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga –Północ zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Ten czyn zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

d3nux4b

Mężczyzna opuścił siedzibę prokuratury za poręczeniem majątkowym. Będzie też musiał stawiać się w jednostce policji, by podpisywać listę osób dozorowanych.

Przeczytajcie też: Wypadek na moście Poniatowskiego. Kierował pijany policjant?

d3nux4b

Podziel się opinią

Share

d3nux4b

d3nux4b