Trwa ładowanie...
d4ncgej

Porwali mieszkańca Wilanowa!

Napadli go, gdy wyjeżdżał z domu swoim lexusem [MOCNE WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porwali mieszkańca Wilanowa!
d4ncgej

Porwali mieszkańca Wilanowa! Wszystko zaczęło się we wtorek po południu. Wówczas to mężczyzna wyjechał lexusem z domu na warszawskim Wilanowie. Kilka godzin późnej żona otrzymała od niego dziwny telefon z prośbą, aby przelała mu kilka tysięcy złotych. Kobieta wykonała polecenie, jednocześnie informując policjantów, że życie jej męża może być zagrożone. Jej przypuszczenia potwierdziły się, gdy mężczyzna nie wrócił na noc.

Zobacz także: Kto rozpoznaje tych mężczyzn? [WIDEO]

W tym czasie policjanci już ustalali ewentualne miejsce przebywania zaginionego. Okazało się, że z konta została wypłacona kolejna kwota, tym razem kilkanaście tysięcy złotych. Działania operacyjne policjantów z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP doprowadziły do ustalenia ewentualnego miejsca przebywania podejrzanych. Do akcji włączyli się funkcjonariusze z wydziału realizacyjnego. Przed południem, na krajowej „7”, na terenie powiatu płońskiego, policjanci zatrzymali czterech mężczyzn jadących poszukiwanym lexusem. W samochodzie przebywał także ciężko pobity zaginiony, z licznymi obrażeniami twarzoczaszki. Mężczyzna natychmiast trafił do szpitala.

d4ncgej

Z ustaleń policjantów wynikało, że pokrzywdzony minioną noc spędził w jednym z domów na terenie powiatu legionowskiego. Policjanci zebrany materiał dowodowy przekazali prokuratorowi, który przedstawił czterem zatrzymanym zarzut wymuszenia rozbójniczego w związku z pozbawieniem wolności, które łączyło się ze szczególnym udręczeniem, pobiciem i doprowadzeniem pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mienia. Tego typu przestępstwa zagrożone są karą pozbawienia wolności nie mniejszą niż 3 lata.

Wobec 35-letniego Mariusza K., 39-letniego Pawła N., 33-letniego Andrzeja Z. oraz 35-letniego Marcina M. sąd podjął decyzję o zastosowaniu tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zobacz także: 13-latek wszedł po rynnie do babci i po prześcieradle spuścił telewizor

d4ncgej

Podziel się opinią

Share
d4ncgej
d4ncgej