Trwa ładowanie...
dqxenrv

Potańcówka z warszawską muzyką na żywo i wspólne grillowanie!

Zagra zespół Czessband
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Potańcówka z warszawską muzyką na żywo i wspólne grillowanie!
dqxenrv

W najbliższą niedzielę potańcówka z warszawską muzyką na żywo i wspólne grillowanie!Zagra zespół Czessband, będzie można wziąć udział w warsztatach szycia i sitodruku. To wszystko czeka na Was 17 sierpnia (niedziela), w godzinach 15:30-21:00 w Alei Sportów Miejskich, ul. Pełczyńskiego 22G. Wstęp wolny.

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

PROGRAM: godz. 15:30 - Ciekawe szycie:
Warsztaty prowadzone przez grupę Ciekawe szycie, podczas których będzie można uszyć poduszki. Zachęcamy do wspólnego szycia poduch, które będą stanowiły element praktycznej dekoracji wnętrza.

- Warsztaty sitodruku:
Podczas zajęć będzie można nie tylko dowiedzieć się na czym polega technika sitodruku, ale przede wszystkim własnoręcznie nadrukować sobie specjalnie na tą okazję przygotowane wzory. Przynieście swoje ubrania torby, transparenty, koszulki lub poszwy na poduchy i dumnie obnoście je po okolicy.

- Smaki del Dia:
Realizacja projektu z Generatora Pomysłów: Kolacja sąsiedzka z potańcówką

- Targ Drugie Śniadanie:
Na targu będą rozdawane jabłka firmy "DAR SADU", będzie można również degustować doskonałe soki i delektować się wyjątkowymi smakami lodów "SYRENKA".

dqxenrv

- Jogi Babu & Klub Mam na Bemowie

„Warsztaty „śniadanie, obiad, kolacja”:
Stowarzyszenie "Rodzice Razem" zaprasza na kolejne zajęcia z cyklu „Apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Spotkania odbywają się w ramach projektu grantowego Fundacji Nutricia. Podczas światowego dnia Restaurant Day w Alei Sportów Miejskich odbędzie warsztat „śniadanie / obiad / kolacja”, na którym będziecie mieli okazję wspólnie przygotować, a następnie skosztować przygotowanych tam potraw. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

GODZ. 18:30 KONCERT CZESSBAND
(dwa wejścia po 40 minut. Przerwa: 30/45 minut)

Potańcówka przy tradycyjnym repertuarze warszawskim w wykonaniu akustycznego zespołu CzessBand.

dqxenrv

CZESSBAND to warszawska kapela akustyczna, grająca muzykę nie tylko folkową z różnych stron świata. W swojej twórczości nawiązująca do tradycji warszawskiego folku miejskiego. Na ich stronie internetowej można przeczytać, że z Warszawy czerpią energię życiową, tradycję inspirowania się muzyką świata oraz oczywiście bogactwo pięknych, znanych wszystkim szlagierów.

- w trakcie przerwy Andrzej Król „Wspaki”.
- plenerowa wystawa instrumentów oraz spotkanie z Andrzejem Królem.

Zobacz także: Za darmo: Koncert Staśka Wielanka i Kapeli Warszawskiej

dqxenrv

Podziel się opinią

Share

dqxenrv

dqxenrv