Trwa ładowanie...

Potrącił dwie strażniczki miejskie

Grożąc i wykrzykując obraźliwe słowa umyślnie wjechał w strażniczki, które poprosiły go o okazanie dokumentów, następnie uciekł z miejsca zdarzenia

Potrącił dwie strażniczki miejskie
d1byj5q
d1byj5q

W niedzielę wieczorem strażniczki miejskie patrolujące ul. Wasilkowskiego na Imielinie otrzymały informację, że na teren boiska szkolnego wjechało auto, którego kierowca wcześniej zdewastował kłódkę zabezpieczającą bramę wjazdową. Według osoby zgłaszającej, w aucie było czterech młodych mężczyzn.

Informacja potwierdziła się. Drzwi pojazdu były otwarte, z samochodu dobiegała głośna muzyka. Mężczyzna, który twierdził, że jest kierowcą pojazdu został poproszony o okazanie dokumentów. W tej samej chwili stał się bardzo agresywny, zaczął krzyczeć grozić strażniczkom. Po chwili wsiadł do samochodu i używając obraźliwych słów wjechał w stojące obok funkcjonariuszki. Obie doznały urazów nóg. Zostały przewiezione do szpitala.

Sprawcy szuka teraz policja . Prawdopodobnie usłyszy on zarzuty uszkodzenia ciała, mienia, czynnej napaści oraz znieważenia i naruszenia nietykalności osobistej funkcjonariuszy.

d1byj5q
d1byj5q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1byj5q