Trwa ładowanie...

Potrącił śmiertelnie 14-latkę na Pradze. Chciał wyjść z aresztu

1 lipca skrzyżowaniu Targowej z Kijowską na warszawskiej Pradze kierowca hondy śmiertelnie potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Potrącił śmiertelnie 14-latkę na Pradze. Chciał wyjść z aresztu
d1z3pvh
d1z3pvh

Kierowca hondy, który na poczatku lipca śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynkę na ul. Targowej został aresztowany decyzją sądu rejonowego na dwa miesiące. Mężczyzna chciał wyjść z aresztu - na to jednak nie zgodził się sąd.

1 lipca skrzyżowaniu Targowej z Kijowską na warszawskiej Pradze kierowca hondy śmiertelnie potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. Według "Gazety Stołecznej", siła uderzenia była tak duża, że 14-latka upadła 30 metrów dalej. Na miejscu omal nie doszło do samosądu. Kamila G. z pojazdu siłą wyciągnęli świadkowie. Obroniła go załoga pogotowia ratunkowego, która była na miejscu tragicznego zdarzenia.

Wcześniej mężczyźnie wielokrotnie zatrzymywano prawo jazdy. Według TVN24, Kamilowi G. stawiano w przeszłości także zarzuty oszustw, wyłudzeń i składania fałszywych zeznań. Serwis informuje też o tym, że 26-latkiem interesowało się Centralne Biuro Śledcze. Za kółkiem, bez uprawnień usiadł co najmniej trzy razy policja postawiła mu zarzuty w tej sprawie.

Kierowca po wypadku na Targowej usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym - został aresztowany decyzją sądu rejonowego na dwa miesiące. Jednak mężczyzna chciał odwołać się od tej decyzji i wyjść z aresztu. Jak donosi tvnwarszawa.pl, obrońca Kamila G. wnosił o zamianę aresztu na poręczenie majątkowe, dozór policji i zakaz opuszczania kraju. Sąd odwoławczy areszt jednak utrzymał.

d1z3pvh

Kamilowi G. grozi do 8 lat więzienia.

d1z3pvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z3pvh